Hizmet Alanlarımız

STAR KANALİZASYON

Firmamız 1990 yıllından beri sektörde var oluşunun ardından 1999 yılında STAR KANALİZASYON; adı ile su tesisatı alanında kurulmuş  Firmamız 30 kişilik profesyonel personeli; 5 adet aracı ve son teknoloji cihazlarla KONYA MERKEZ ofisimiz bulunmakla KONYA ilimizin tüm ilçe ve semtlerine servislerimiz mevcut olup 7/24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı güden STAR KANALİZASYON ; sektörde yenilikçi ve öncü tutumu ile ön plana çıkmaktadır. STAR KANALİZASYON; dinamik, değişime ayak uyduran, kalite ve teknolojiye önem veren, verimliliği esas alan, müşteri odaklı, insan kaynakları ve üstün teknoloji sermayesinden yararlanan ve gelir getirmeyi hedefleyen, öncülük ve sosyal sorumluluk bilincinde bir firmadır. Bu kavramda; tıkanıklık merkezi müşteri ihtiyaçlarını tatmin edecek kalitede hizmet sunmak ve ürünlerinde çevreyi korumak felsefesiyle kendi kültürünü yaratmaktadır.

Kaliteli cihazlar konseptini, kaliteli hizmet kavramıyla birleştiren may-tem hizmet sonrası servis sürecinde bu kalite anlayışını devam ettirmektedir…

X